Oferujemy szeroką gamę usług związanych z wytwarzaniem suplementów diety. Produkcja może obejmować dowolne z poniższych etapów:

Zajmujemy się produkcją suplementów od 2003 roku. Specjalizujemy się w kapsułkowaniu substancji suchych. Zapewniamy wysoką jakość i powtarzalność procesu kapsułkowania zgodną ze standardami systemów HACCP oraz GMP.

Standardowo w ramach naszych usług wykorzystujemy twarde kapsułki żelatynowe oraz celulozowe w rozmiarach 4, 3, 2, 1, 0, 00, 000. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który gwarantuje odpowiednie wymieszanie, równomierne rozłożenie substancji aktywnych, a także szczelne zamknięcie ich w otoczce kapsułki. W zależności od potrzeb i oczekiwań naszych klientów, gotowe produkty możemy zapakować w blistry i kartoniki, czy słoiczki z tworzyw sztucznych lub szkła.

Podejmujemy się kapsułkowania witamin i minerałów, probiotyków oraz ekstraktów roślinnych. Podstawą rozpoczęcia współpracy z nami jest złożenie zamówienia. Czas realizacji ustalany jest indywidualnie, na podstawie wielkości zlecenia, jak również ewentualnych usług dodatkowych, takich jak konfekcjonowanie czy blistrowanie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, chętnie udzielimy wszystkich niezbędnych informacji i w razie potrzeby doradzimy odpowiednie rozwiązanie, np. w zakresie doboru rozmiaru kapsułki, substancji pomocniczych lub preferowanego sposobu konfekcjonowania.

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w blistrowaniu kapsułek twardych. Oferujemy usługę blistrowania kapsułek w rozmiarach 0 i 1, po 10 sztuk kapsułek w blistrze. Rozmiar blistra wynosi 86 x 67 mm.

Pakowanie kapsułek w blistry jest niezwykle praktycznym i estetycznym rozwiązaniem. Odpowiednio przeprowadzona usługa sprawia, że kapsułki są chronione przed dostępem powietrza, bakterii czy zanieczyszczeń.

Podstawą rozpoczęcia realizacji zlecenia jest złożenie przez klienta zamówienia zawierającego niezbędne informacje. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące realizowanej przez nas usługi blistrowania, zachęcamy do kontaktu!

Konfekcjonowanie

Konfekcjonowanie stanowi finalny, bardzo istotny etap produkcji suplementów diety i preparatów witaminowo mineralnych. Od sposobu przeprowadzenia tego procesu oraz użytych materiałów zależy atrakcyjność i jakość produktu końcowego. Dlatego konfekcjonowanie powinno odbywać się w ściśle kontrolowanych warunkach, obejmujących czystość stanowisk, odpowiednie środki ochrony indywidualnej, a także określone wartości temperatury i wilgotności powietrza w pomieszczeniach produkcyjnych.

Nasza firma już od wielu lat zajmuje się produkcją i konfekcjonowaniem suplementów diety oraz preparatów witaminowo-mineralnych. Możemy zaproponować naszym klientom kompleksowy zakres profesjonalnych usług, wszystko w standardowej jakości systemów HACCP oraz GMP.

W ramach usług konfekcjonowania oferujemy:
nasypywanie kapsułek do opakowań jednostkowych
etykietowanie
zgrzewanie indukcyjne
zgrzewanie folii termokurczliwych typu sleeve
pakowanie butelek lub blistrów do kartoników jednostkowych (z ulotką lub bez)
pakowanie do kartonów zbiorczych

Inne usługi

Jesteśmy elastyczni we współpracy z klientem. Zapraszamy do kontaktu z nami i z pewnością uda nam się dopasować do Państwa potrzeb.