Oferujemy szeroką gamę usług związanych z wytwarzaniem suplementów diety. Produkcja może obejmować dowolne z poniższych etapów.

Zapewniamy kompleksowe rozwiązania, które pozwalają wejść na rynek szybciej niż konkurencja. Wycenę procesu produkcji, wykonujemy zazwyczaj w ciągu 48 godzin.

Zobacz więcej: Produkcja kontraktowa suplementów diety

linia produkcyjna
Usługa kapsułkowania

Zajmujemy się produkcją suplementów od 2003 roku. Specjalizujemy się w kapsułkowaniu substancji suchych. Zapewniamy wysoką jakość i powtarzalność procesu kapsułkowania zgodną ze standardami systemów HACCP oraz GMP.

Zobacz więcej: Kapsułkowanie

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w blistrowaniu kapsułek twardych. Oferujemy usługę blistrowania kapsułek w rozmiarach 0 i 1, po 10 sztuk kapsułek w blistrze. Rozmiar blistra wynosi 86 x 67 mm.

Zobacz więcej: Blistrowanie

Blistrowanie Amilek
usługa konfekcjonowania

Konfekcjonowanie suplementów diety

Konfekcjonowanie stanowi finalny, bardzo istotny etap produkcji suplementów diety i preparatów witaminowo mineralnych. Od sposobu przeprowadzenia tego procesu oraz użytych materiałów zależy atrakcyjność i jakość produktu końcowego.

Zobacz więcej: Konfekcjonowanie suplementów diety

Inne usługi

Jesteśmy elastyczni we współpracy z klientem. Zapraszamy do kontaktu z nami i z pewnością uda nam się dopasować do Państwa potrzeb.